Dominika Kalabińska

Jestem w trakcie całościowego, specjalistycznego szkolenia w ramach 4-letniego studium psychoterapii w Polskim Instytucie Psychoterapii Integratywnej w Krakowie. Tytuł magistra filozofii uzyskałam na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika. Odbyłam trzy miesięczny staż kliniczny na II i III Oddziale Psychiatrycznym Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. L. Rydygiera w Toruniu.

Ukończyłam następujące szkolenia i warsztaty: 
- Psychoterapia i poradnictwo
- Diagnoza kliniczna DSM-5
- MetaSystemowa psychoterapia zaburzeń depresyjnych
- MetaSystemowa psychoterapia zaburzeń lękowych
Praca z ciałem w zdrowieniu i osobistej przemianie. Psychosomatoterapia z   elementami psychoneuroimmunologii.
 
Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Integratywnej. Swoją pracę poddaję superwizji u certyfikowanych superwizorów.
Prowadzę psychoterapię indywidualną. Pracuję w modalności MetaSystemowej, która należy do psychoterapii integratywnych. W psychoterapii MetaSystemowej człowiek jest postrzegany jako część systemu, w którym funkcjonuje. Jego problemy nie pochodzą tylko z wewnętrznych procesów psychicznych, ale mają na nie wpływ różne czynniki związane z systemem pacjenta - rodziną, środowiskiem zawodowym i społecznym. Takie podejście pozwala na szerokie możliwości pomocy w różnych zaburzeniach oraz innych problemach pacjentów. 
 
Przestrzegam kodeksu etycznego Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Integratywnej i European Association for Psychotherapy.
 
Kocham zwierzęta, dobre jedzenie, leniuchowanie i podróżowanie.

 

 W celu umówienia wizyty proszę zadzwonić pod nr 733 602 071

 

Prowadzę również psychoterapię przez Skype oraz w języku angielskim.