Agata Romanowska


Jestem absolwentką Wydziału Psychologii Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie, o specjalizacji ?Psychologia Kliniczna?.

Doświadczenie kliniczne zdobywałam podczas stażu w Wojewódzkim Ośrodku Leczenia Psychiatrycznego oraz Miejskim Ośrodku Edukacji i Profilaktyki Uzależnień w Toruniu, podczas wolontariatu w Całodobowym Młodzieżowym Ośrodku Leczenia Uzależnień (Toruń - Czerniewice) oraz Fundacji RC konsultingu i rehabilitacji zajmującej się aktywizacją społeczną i zawodową osób chorych na schizofrenię, a także Poradnią Profilaktyki Środowiskowej PTZN, z którą to jestem związana do dziś.

Jestem w trakcie szkolenia z metod terapii poznawczo ? behawioralnej.

Pracuję głównie z dorosłymi i młodzieżą. W swoje praktyce najczęściej spotykam się z osobami doświadczającymi przemocy w związku, współuzależnionymi, wychowującymi się w rodzinach alkoholowych, doświadczających kryzysowych sytuacji życiowych oraz zmagających się z niską samooceną czy problemach w relacjach z innymi. Posiadam również doświadczenie w pracy z osobami chorującymi na schizofrenię albo doświadczającymi objawów psychotycznych oraz z ich rodzinami.

W wolnych chwilach lubię jeździć na rowerze, chodzić na spacery, dużo czytam. Uwielbiam podróże.  

 

 

W celu umówienia wizyty proszę zadzwonić pod nr 697 915 904